Lékárník/lékárnice / Farmaceuti bez specializace

FirmaBENU Česká republika a.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 38 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

PRACOVNÍ NÁPLŇ NAŠICH ODBORNÍKŮ JE:
Poskytování konzultační činnosti pro pacienty
Spolupráce při objednávání léku a spolupráce s farmateutickými společnostmi
Administrativa spojená s provozem lékárny
Zapojování se do odborných projektů jako např. screening diabetu v lékárnách, testování paměti, individuální poradenství pro pacienty v konzultačních místnostech, Alzheimer screening, odvykání kouření, a mnoho dalších..

PRO VÝKON POZICE JE U NÁS NEZBYTNÉ MÍT:
Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
Zájem o pacienta a jeho zdraví
Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
Příjemné vystupování
Spolehlivost a pracovitost
Český jazyk- úroveň C1

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Nabízíme vzdělávání personálu vlastním týmem školitelů z řad magistrů a farmaceutických asistentů
Na každé naší lékárně máme vybavenou sktivní laboratoř
Poskytujeme úhradu příspěvku do ČLnK
BENU léková karta pro zaměstnance
Odměny za doporučení zaměstnanců
Firemní akce/teambuildingy
Pracovní obuv
Týden placeného volna před atestací
Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Krumlovská, Prachatice, Česko
mzda, plat (hrubý):od 38 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:BENU Česká republika a.s., IČ: 49621173
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:15. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Aleš Luňák
telefon:603 565 425

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma BENU Česká republika u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 38 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Krumlovská, Prachatice, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.